| Item-No.: | Q120182 |
| Category: | Notebook stand |
| Execution: | Notebook stand |
| Particularities: | height adjustable + tiltable |
| Suitable for: | 25,4 cm (10″) + 25,7 cm (10,1″) + 25,9 cm (10,2″) + 26,7 cm (10,5″) + 26,9 cm (10,6″) + 27,9 cm (11″) + 29,5 cm (11,6″) + 30,5 cm (12″) + 30,7 cm (12,1″) + 31,0 cm (12,2″) + 31,2 cm (12,3″) + 31,8 cm (12,5″) + 32,8 cm (12,9″) + 33,0 cm (13″) + 33,8 cm (13,3″) + 34,3 cm (13,5″) + 35,6 cm (14″) + 35,8 cm (14,1″) + 38,1 cm (15″) |
| Suitable for Apple model: | MacBook + MacBook 12″ + MacBook 13″ + MacBook 15″ + MacBook Air + MacBook Air 11″ + MacBook Air 13″ + MacBook Pro 13″ + MacBook Pro 15″ + Macbook Air 13″ (2018) |
| Volume: | 0 |
| Material: | Metal |
| Weight: | 620 g |
| Width: | 255 mm |
| Height: | 38 mm |
| Manufacturer color: | Schwarz |
| Cooling: | passive |
| Color: | schwarz |
| Length (depth): | 255 mm |
| Product Type: | Notebook stand |
| Manufacturer no.: | DA-90368 |
| EAN: | 4016032456063 |
Height: 20.7 to 26.7 cm
Load capacity up to 5 kg
Color: Black
Material: Metal
Dimensions: 25.5 x 25.5 x3.5 cm
Weight: 0.62 kg














There are no reviews yet.